Покриття, що глушить звук
Це відмінний вибір і для зовнішніх, і для внутрішніх стін. Цей тип покриття дозволяє перешкодити звуку проходити крізь перегородки, і він підійде як для службових, так і для житлових будівель. Також, в цій групі покриттів у вас є великий вибір різних матеріалів.
Деякі покриття виглядають як звичайні настінні шпалери й забезпечують звукоізоляцію за рахунок паперу і спеціального клею. Їх можна залишити як є, пофарбувати або наклеїти декоративні шпалери поверх них.
Інші покриття – спеціальна звукоізоляційна фарба або поліуретанові гуми – наносяться на стіну за допомогою валика або кисті. Звукоізоляційні фарби – відмінний вибір для внутрішніх стін. Поліуретанову гуму нанести не так просто, так як процес вимагає змішування двох частин. Але це все одно відмінний вибір для службових приміщень, якщо гума наноситься професіоналом.
Також існує декоративний бетон, який можна нанести поверх бетонної стіни. За рахунок додаткового потовщення перегородок і текстури створюється звукоізоляція.
Звукоізоляційна галька
Звукоізолювати голі бетонні стіни можна за рахунок створення внутрішньої стіни зі спеціальної гальки. Вони створюють повітряну подушку, яка і затримує звук, не дозволяючи йому проходити крізь перегородку.
Ізоляційне полотно
Це не новий спосіб, але все ж досить ефективний. Існує кілька видів такого полотна:
• інтер'єрне;
• екстер'єрне;
• звукопоглинальне;
• блокуюче звук;
• комбіноване.
Також можна знайти полотна з додатковим силіконовим покриттям, яке забезпечує стійкість до високої температури. Таке полотно можна використовувати постійно, закріпивши його на перегородці, або тимчасово. Це зручно, якщо потрібно тимчасово звукоізолювати приміщення, наприклад, під час будівельних робіт.