Гідротехнічні бетонні суміші мають підвищену водонепроникність, використовуються для будівництва споруд, які мають тимчасовий або постійний контакт з водною масою прісного, солоного (морського), або хімічного агресивного складу. Подібні конструкції, як правило, належать до гідротехнічного устаткування природних або штучних водойм, а також інженерних мереж. З даного виду бетонної суміші можна бетонувати дамби, шлюзи, насосні станції, водонапірні вежі, каналізації, басейни. Також при високому рівні ґрунтових вод гідробетон має високий попит при бетонуванні підвальних приміщень, погребів, ям в гаражі тощо.
Головними вимогами до гідробетону є вологостійкість, вологонепроникність,* морозостійкість, міцність на стиск та розтяг. Гідротехнічний бетон має забезпечувати якісну гідроізоляцію в максимально можливому діапазоні температур при значних навантаженнях. Всі бетонні суміші від ТОВ «ХАУЗ БЕТОН» гарантовано виготовляються із дотриманням необхідних вимог та технології змішування. Вибір класу бетонної суміші та підбір рецептури для гідробетону залежать від експлуатаційних вимог, типу споруди, кліматичних умов місцевості розміщення конструкції. Наші менеджери готові надати вам персональну професійну консультацію щодо вибору суміші саме для ваших потреб і вашого бюджету. А висококваліфіковані лаборанти можуть підібрати матеріали і розробити персональний рецепт бетонної суміші для вирішення задач будь якої складності. У нас ви гарантовано можете купити гідротехнічний бетон високої якості із доставкою на ваш обʼєкт.
Марка бетону складається з цифро-буквеної маркування (наприклад, М-100), яка показує межу міцності на стиск і вимірюється в кілограмах на квадратний сантиметр. Більше значення означає більшу кількість цементу в складі. Діапазон зміни марок становить від М-50 до М-1000, найпопулярнішими марками є параметри від 100 до 500. Чим вище марка міцності, тим міцніший, морозостійкіший і довговічніший бетон.
В сучасних проектних вимогах частіше вказують клас бетонної суміші, що дозволяє вказати більш точне визначення якостей суміші. Клас бетонної суміші - це допустиме значення похибки якості розчину. Він показує реальну міцність зразка, в той час як марка - передбачувану. Клас бетону позначений буквою "В" і становить від 3,5 до 80. У приватному будівництві використовується бетон класів від В7,5 до В40.
Суміш класу В25 має підвищені показники міцності, водонепроникності, морозостійкості, щільності, дозволяє витримувати значні статичні й циклічні навантаження. Використовується для бетонування фундаментних плит, плит перекритя, вертикальних конструкцій, залізобетоннихвиробів, промислових підлог під топінг.
Суміш класу В30 має підвищені показники міцності. Використовуються там де потрібно забезпечити підвищені характеристики міцності, водонепроникності, таморозостійкості, при виготовленні фундаментних плит, плит перекритя, опорних колон, залізо бетонних виробів, промислових підлог під топінг.
Суміш В35 — суміш підвищеної міцності, застосовується на обʼєктах, що передбачаютьпостійне високе навантаження. Можливі сфери застосування: будівництво мостів, гідротехнічна індустрія, фундаменти багатоповерхівок, промислові підлоги, та ін.
Суміш В40 — сумішособливої міцності, застосовується на обʼєктах, що передбачають постійне високенавантаження в агресивних зовнішніх середовищах. В40 має підвищені характеристики водонепроникності, є хімічно стійким.
Р3— показник рухливості суміші з осадкою конуса 10-15 см. Cуміш використовують для фундаментів,сходів, стяжки, заливки опалубки, підлог. Укладання суміші здійснюється лише за допомогою спец інструментів: вібратор, віброрейка, бетоноукладальна машина.
Р4— показник рухливості суміші з осадкою конуса 16-21 см. Застосовується на обʼєктах будь-якої складності. Рухливість цієї суміші дозволяє заповнювати форму повністю без порі пустот. Подача суміші може здійснюватися бетононасосом або лотками на довгу відстань.
Бетон від виробника,
за вигідною ціною за куб!