Правила, які допоможуть досягти якісного результату Н2
Дерев'яну підлогу обов'язково потрібно ґрунтувати, щоб зробити її стійкою до вологи. Додатково потрібно прокласти поліетиленову внапустку внахлест для гідроізоляції. Щоб отримати рівну підлогу, потрібно встановити по всій поверхні підлоги маячки перед заливкою. А товщина бетонного шару повинна бути не більше 5 сантиметрів.
Бетон – досить важкий матеріал. І щоб стяжка не просіла або не привела до пошкоджень на слабких ділянках дерев'яної підлоги, потрібно полегшувати суміш за допомогою пластифікаторів.
Процес заливки Н2
Спочатку весь дощатий настил потрібно розібрати і ретельно перевірити. При необхідності балки потрібно поміняти. Щоб укласти черепну дошку чорнової підлоги, до нижнього краю лаг кріпиться брус на саморізи. А черепний брус укладається без кріплень. Він потрібен для того, щоб зафіксувати мати з утеплювального матеріалу. Потім чорнову підлогу потрібно застелити пароізоляцією, а простір між лагами заповнити утеплювачем. Поверх цього монтується дощатий настил, а на нього укладається ізоляція.
Потім підлога очищується від пилу і сміття і ґрунтується. Це допомагає захистити поверхню від утворення цвілі, появи бульбашок і згубного впливу вологи, яка міститься в бетоні.
Після цього проводиться розмітка – встановлюються маячки. Їх роблять з бетонних горбків і встановлюють на відстані 15 сантиметрів один від одного. На ці позначки укладається металевий профіль. Після цього заливається стяжка і вирівнюється. На наступний день її потрібно зволожити, а потім повторювати зволоження протягом наступного тижня. У перші 4 дні потрібно накривати підлогу плівкою, щоб волога розподілилася по всій площі.