Особливості легкого бетону
Він дуже пористий, що підвищує його здатність зберігатитепло. Також цей матеріал важить набагато менше, ніж інші типи бетону, щодозволяє будувати висотні конструкції. Попри легкість, цей матеріал доситьміцний, бо зазвичай зміцнюється арматурою, що проходить через його каркас.Звичайно, він не буде міцнішим за важкий бетон, але у легкого все ж таки зовсімінше призначення.
Але у цього матеріалу є свої недоліки. Легкий бетонпористий, через що він досить інтенсивно поглинає вологу. Тому доводитьсядодатково обробляти поверхні якимось вологовідштовхуючим матеріалом. Такожварто сказати, що вже винайшли легкий бетон, що здатен відштовхувати вологу.Але він ще не має широкого використання.
Види легкого бетону
В залежності від складу цей тип матеріалу поділяється на:
- Звичайні легкі бетони. До їх складу входять в'яжуча речовина, вода танаповнювач. Вони досить щільні.
- Великопористі. Мають досить великі пустоти, які заповнені повітрям.
- Ячеїсті. Мають герметизовані пори, що заповнені повітрям або газом.
Для чого використовується легкий бетон?
Завдяки своїй здатності зберігати тепло він ідеальновиконує роль перекриттів для перших поверхів будівель без підвалів та длягорищ. Використання легкого бетону дозволяє суттєво економити на опаленні.Частіше за все для цього використовується газобетон, полімербетон,полістиролбетон та пінобетон.
Через свою невелику вагу цей матеріал дуже зручновикористовувати для будівництва високих монолітних будинків. Опорна здатністьтаких будівель не гірша, ніж при використанні інших матеріалів, зате тепло вонизберігають набагато краще.
Якщоу вас є питання щодо легких бетонів, звертайтеся до наших консультантів. Вонидопоможуть вам розібратися у всіх нюансах та підберуть потрібний матеріал.